Results 1 to 10 of 40

Thread: [CoD2] Setup CoD2 on your Ubuntu server

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Private Mariusz's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    67
    Thanks
    8
    Thanked 43 Times in 43 Posts
    Nie wierz we wszystko co przeczytasz. Komunikat błędu mówi, że masz za dużo paczek, ale to nie znaczy, że naprawdę jest ich za dużo.
    Widziałem mod z 12 paczkami o wadze 200MB, a na przykład mój ma 8 paczek bez map i waży 500MB.
    Masz błąd albo w paczkach albo w rotacji albo jeszcze coś innego, nie pamiętam, ale wszyscy przez to przechodzą.
    Więc nie pytaj tylko spójrz na wszystko jeden, drugi i trzeci raz i w końcu znajdziesz błąd.
    Ostatecznie możesz wrócić do stanu, kiedy wszystko działało. Poza tym, w komunikatach błędów ważne jest co jest napisane na końcu czyli na początku, w sensie na dole, bo powyżej na górze wszystko jest nie istotne.
    I zmień te wulgarne słowa, bo to wygląda jakbyś innych nie znał.

  2. #2
    Assadministrator IzNoGoD's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,718
    Thanks
    17
    Thanked 1,068 Times in 674 Posts
    Quote Originally Posted by Mariusz View Post
    Nie wierz we wszystko co przeczytasz. Komunikat błędu mówi, że masz za dużo paczek, ale to nie znaczy, że naprawdę jest ich za dużo.
    Widziałem mod z 12 paczkami o wadze 200MB, a na przykład mój ma 8 paczek bez map i waży 500MB.
    Masz błąd albo w paczkach albo w rotacji albo jeszcze coś innego, nie pamiętam, ale wszyscy przez to przechodzą.
    Więc nie pytaj tylko spójrz na wszystko jeden, drugi i trzeci raz i w końcu znajdziesz błąd.
    Ostatecznie możesz wrócić do stanu, kiedy wszystko działało. Poza tym, w komunikatach błędów ważne jest co jest napisane na końcu czyli na początku, w sensie na dole, bo powyżej na górze wszystko jest nie istotne.
    I zmień te wulgarne słowa, bo to wygląda jakbyś innych nie znał.
    English forum, please speak english.
    "Does not work" is an error report for a bug between keyboard and chair.

    All hail Artie Effem

  3. The Following User Says Thank You to IzNoGoD For This Useful Post:

    kung foo man (8th March 2018)

  4. #3
    Private Mariusz's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    67
    Thanks
    8
    Thanked 43 Times in 43 Posts
    Quote Originally Posted by IzNoGoD View Post
    English forum, please speak english.
    Yes, Sir!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •